Een kunstbeurs halverwege september!
- 14 aug
- 2 minuten om te lezen
Op 12 en 13 september ben ik met mijn werk aanwezig op de Kunstbeurs van Noord-Brabant in Lithoyen:
Voor de zesde keer wordt op het terrein van galerie Sous-Terre in Lithoijen (gem. Oss) de Kunstbeurs van Noord-Brabant georganiseerd. Met een aanbod van een paar duizend kunstwerken geëxposeerd in 2 beursgebouwen en in een schitterend beeldenpark van ruim 30.000 m², is een bezoek aan deze unieke beurs meer dan de moeite waard.
Dit jaar is mijn werk hier ook te zien. Graag tot ziens op de Kunstbeurs van Noord-Brabant.
Inspirerende locatie

De rust, ruimte en groene omgeving vormen het perfecte decor voor een inspirerende dag vol kunst en cultuur. Bezoekers kunnen niet alleen genieten van het veelzijdig aanbod aan hedendaagse beeldende kunst dat getoond wordt in de 3 beursgebouwen, maar ook van de ontspannen sfeer en de natuurlijke schoonheid van het park. Deze bijzondere combinatie maakt de kunstbeurs tot een unieke belevenis. Kunst kijken en genieten van al het overige is een beleving die u niet snel zult vergeten.
Bezoek de beurs extra voordelig met de Kunstbeurzenpas
De Kunstbeurzenpas maakt het u mogelijk om voor een bedrag van € 19,90 een tiental kunstbeurzen per jaar kosteloos te bezoeken. Op dit moment bent u met uw pas welkom bij het Kunst en Antiek Evenement (in Zeist en Maarssen), de Brabant Art Fair (Tilburg), de EuropArtFair (Maastricht), de Nationale Kunstdagen (Gorinchem), Art Eindhoven (Eindhoven), Art Laren (Laren), De Schoonste (Gent) en de Belgian international Art Fair (Antwerpen). Steeds meer kunstbeurzen zullen de Kunstbeurzenpas accepteren. De Kunstbeurzenpas is een digitale pas. Dat betekent voor u gemak en zekerheid, want u heeft uw pas altijd bij u in uw telefoon. Maar uw Kunstbeurzenpas is vooral voordeel, want voor maar € 19,90 heeft u elk jaar gratis toegang tot minimaal 10 kunstbeurzen, waaronder de Kunstbeurs van Noord-Brabant.
Voor meer informatie: zie de website www.kunstbeursvannoordbrabant.nl



Opmerkingen